ברכת ראשת המחלקה

 

כ"ז אלול תשפ"ב

23 בספטמבר 2022

 

סטודנטיות וסטודנטים יקרים,

רגע לפני תחילת שנת הלימודים תשפ"ג, אני מאחלת לכם שנת לימודים מעניינת, מרגשת, מלאת השראה ואתגר.

לסטודנטיות ולסטודנטים החדשים בכל התארים, אני מאחלת קליטה נעימה, יעילה ומהירה במחלקה ובאוניברסיטה שלנו. אני בטוחה שמהר מאוד תסתגלו למעבר ותלמדו להפיק את כל הטוב שהאוניברסיטה בכלל והמחלקה שלנו בפרט יכולים להעניק בתקופת לימודיכם אצלנו. אנא אל תהססו לפנות אלינו בכל בעיה, שאלה או תהייה.

לסטודנטיות ולסטודנטים הממשיכים, המשיכו בהצלחה ובשמחה את מסלול לימודיכם, בין אם בקורסי הבחירה ובין אם בסמינריונים. אני פה לרשותכם לכל עניין, בעיקר לגבי לבטים שלכם להמשך לימודיכם בתואר הנוכחי או בתואר הבא.

לתלמידות ולתלמידי המחקר שלנו לתואר שני ותואר שלישי, ולפוסט-דוקטורנטיות ופוסט-דוקטורנטים, אני מאחלת לכם ללמוד ליהנות מדרך המחקר בה בחרתם, לעצור מידי פעם, להשתהות מול היכל הידע שאתם הופכים להיות חלק ממנו ולברך על האפשרות שניתנה לכם לתרום לו.

אלה מביניכן ומביניכם שהם הורים לילדים קטנים וקטנים פחות, או מתמודדים עם אתגרים מכל סוג בחייכם האישיים, אני מאחלת לכם שתשכילו להתמודד בהצלחה עם משימות החיים שמחוץ לקמפוס. אנא שתפו אותי בבעיותיכם אם אתם מוצאים זאת לנכון, לעיתים אנו מצליחים לסייע.

אני מאחלת לכולכם שתדעו למצות מעצמכם את המיטב בסביבה האקדמית: שתיהנו מההרצאות ומכתיבת המטלות, שמאמציכם יניבו פירות טובים, שתרוו נחת מהמאמצים שלכם. שתרבו ידע, שתיהנו מהידע שאתם רוכשים ושתזכרו את שנת תשפ"ג לטובה כשנה שבה התעמקתם בלמידה, בקריאה ובהעשרה עצמית, שנה שבה הרחבתם את כישורי הכתיבה שלכם ואת ההבנה שלכם באשר לתהליכים הגדולים המניעים את הספרות והתרבות.

בברכת עשו והצליחו,

ד"ר ורד טוהר

ראשת המחלקה לספרות עם ישראל